1. Muharrem Yakar

  Firmadan Samsundan havaalanından Sinop Boyabat ilçesine transfer hizmeti aldık. Vizyon rentacar ailesi olarak hoş karşılanıp samimi sohbet eşliğinde yolculuğumuzu tamamladık. yolculuk esnasında müşterileri olmakdan ziyade arkadaşı yada daha önceden tanıdığı havasında yaptığımız hoşsohbet beni sanki evveldir kendilerini tanıyormuş havası kattı. kesinlikle tavsiye eder ve hizmetler i için çk teşekkür ederim.

 2. Selin Tolu

  Samsun 15/04/21 Tarihinde aracımızı havaalanında rezervasyon oluşturduk. Sağolsun işletme sahibi ve çalışanı bizimle çok alakadar oldular. Bavullarımız çok fazla olduğundan dolayı bir arabaya sığmayıp kendi geldikleri araç ile bavullarımızı adresime kadar bizimle getirdiler. Kesinlikle memnun kaldık. Tavsiye ederim

 3. Eylül Sezer

  Vizyon ailesi ile tanışıp onlardan araç aldığım için çok şanslıyım her konuda yardımcı oldular ilgilendiler tavsiye ederim

 4. şebnem karagüzel

  firmadan havaalanında araç kiralamak adına rezervasyon oluşturduk. konuştuğumuz tarihde havaalanında bizi karşıladılar ve aracımız bize teslim edildi. fakat küçük bir aksilik sonucu bavullarımız araca sığmadı sağolsunlar firmalarında yeni bir araç getirerek bizi taksi tutmakdan kurtardılar ve samsunun ilçesi çarşambaya kadar bavullarımızı getirdiler. ismail bey ve oğlundan cok memnun kaldık. kesinlikle tavsiye ederim ve öneririm. güzel kalp güler yüzlü insanlar sağolsunlar.

 5. mustafa küçük

  bu firma ile tanışmadan önce farklı bir şirketten bir araç kiraladım ve kiraladıgıma binlerce kez pişman oldum. aracın göstergeleri arızadan baska birşey göstermiyordu ve hemen aracı o firmaya teslim ettim. sornasında ismail bey ile bir tanıdık vasıtası ile tanıştık. oğlu ile beraber bizi karşıladılar güler yüzlü ve sıcak kanlı insanlar arabalarını kiraladım çokda memnun kaldım ve hatta küçük bir kazaya karıştım ne yazıkki ama hemen gelip gereken neyse onu yaptılar beni ve eşimi rahatlatmak için farklı bir araç temin ettiler. havaalanında dönüş yaptığımızda yine aynı sıcaklık ile karşılandık. farklı bir firma aramama gerek yok teşekkürler ismail bey. kesinlikle tavsiye ederim.

 6. hatice köse

  türkiye'de araç kiralama denildiğinde aklımızda çok fazla soru işareti kalıyor. sağolsun bunların hepsinin yanıtını kendileri ile tanışınca cevaplandırmış olduk. daha önce farklı firmalar ile rezervlerimiz olmuştu fakat havaalanında mağdur olmuştuk taki vizyon firması ile tanışıncaya kadar. sağolsunlar rezervasyon için bir ücret talep etmeden denildiği tarihde rezerv ettiğimiz aracımız temiz ve yakıtı doldurulmuş bir şekilde bize teslim edildi. hatta bizim hatamızdan ötürü lastiğimiz patladı ve bizi mağdur etmeden farklı bir araç temin edilip aracımız temizlenip lastiği onarılıp getirildi. çok memnun kaldık tavsiye edecebileceğim bir firma.

 7. Muhsin Mısırlı

  Firmadan araç kiralamadan önce kafamda soru işaretleri ve korkularım vardı. ama sağolsunlar bu korkularımı yenmemde ve kafamdan silmekte bana yardımcı oldular. havaalanında beni karsıladılar. aracı bize temiz ve deposunda yakıtlı bir şekilde teslim aldık sözleşmemizi yaparken koşullar hakkında bizi bilgilendirdiler 3 hafta süresinde araç konusunda bir sıkıntı yaşamadım türkiyeye geldikçe sizi tercih edeceğim teşekkürler vizyon.

 8. Yusuf Atıcı

  Disiplinli ve sözünün eri bir işletme. Araç muadili yok güvence tam teşekkürler vizyon.

 9. Fidan Yıldız

  Nezih bir işletme çalışanlar güler yüzlü ve güvenilir. Güzel ve ekonomik bir araç ile Güzel bir tatil geçirdik teşekkürler vizyon rentacar ailesi.

 10. Mehmet Özdamar

  Düzenli ve disiplinli bir firma verdikleri sözü tuttular ve kiraladıgım araçdan memnun kaldım. Diğer firmalara kıyasla güler yüzlü ve ilgili alakalı uygun fiyatlı araçlarıyla benim güvenimi kazandı. Tavsiye edeceğim ve önerebileceğim bir işletme.

 11. Temel Başkan

  Kolay ve anlaşılır biz site hizmeti. Havaalanına önceden gelip karşılama ve hizmeti güzel. tavsiye edebileceğim bir işletme teşekkürler.

 12. Emin Eroğlu

  Müşteri memnuniyeti güzel ilgi ve alaka havaalanında önceden gelip karşılama güzel teşekkürler vizyon.

 13. Rıfat Çakır

  Ekonomik fiyat yüksek model seçenekli araçları başta ben ve ailemi güler yüzlü ve sevecen karşıladıkları için samsun vizyon ailesine teşekkürler.

 14. Sedat Şenel

  Samsunda Tavsiye edileceğim. Rezervasyon aldıkları araçları zamanında ve dedikleri gibi teslim eden Güvenilir ve güler yüzlü karşılama sizinle çalışmaya devam edeceğiz Teşekkürler Vizyon!

 15. Recep İde

  Ekonomik sınıf ve yüksek model kaliteli araçlar ile hizmet verdiğiniz için teşekkür ederim.

 16. Levent Balcı

  Samsun'da kaliteli hizmet anlayışı ve Yüsek model araçları ile bize iyi hizmet verdiğiniz için teşekkür ederiz.

 17. Mücahid Kırbıyık

  Güler yüzlü hizmeti,kusursuz kalitesi ile Samsun'da tek.Teşekkürler Vizyon rent a car.

 18. Kübra Alçam

  Güler yüzlü hizmet anlayışı ve samsun ilinde yüksek model ve bakımlı araçları ile güzel bir tatil yapmamızı vesile oldugunuz için siz vizyon rentacar ailesine teşekkürler.

Sizde Yazın...